Widzisz ten komunikat ponieważ twoja przeglądarka nie obsługuję znacznika embed. Dlatego nie możesz w pełni korzystać ze strony internetowej. W tym miejscu powinien wyswietlić się element flash na temat przydomowej oczyszczalni ścieków.

firmy produkujące oczyszczalnie ścieków
Reklama w internecie
Jesteś zainteresowany reklamą w internecie lub pozycjonowaniem, skontaktuj się z MarketingAD, jedną z wiodących firm w obszarze marketingu internetowego w trójmieśie - agencja reklamowa Gdańsk, która działa na obszarze całej Polski.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Ciekawe artykuły

Bakterie
Bakterie i aktywatory
Dowiedz się jak zadbać o przydomową oczyszczalnie ścieków i szambo. Dlaczego warto stosować aktywatory i ekologiczne środki czystości. Przeczytaj kiedy stosować biopreparaty.

Dezynfekcja
Zapraszamy do sklepu ze środkami czystości do dezynfekcji. Dowiedz się czym jest dezynfekcja i jaką chemię stosować by była skuteczna.

Polecamy
Polecamy serwis agd w Gdańsku.

Pompa wody
Niezawodne urządzenie do pompowania wody. Dowiedz się jak działa Taran wodny.

Reklama i marketing - dotrzyj do ponad 50 000 osób

Jesteśmy agencją reklamową z Sopotu - MarketingAD.pl. Pracujemy dla największych marek odzieżowych w kraju. Serwis oczyszczalnie.e26.eu to jeden z kilkudziesięciu należących do nas serwisów internetowych (posiadamy chociażby takie serwisy jak HurtowniaKawy.com czy PistoletyLakiernicze.com). Dobrze znamy realia branży reklamy oczyszczalni ściekówi i jej potrzeby. Projektowalismy logotyp dla firmy Ekosum. Wykonaliśmy również serwis internetowy i logotyp dla marki WeeW - oczyszczalni na rynek czeski. Zapraszmy do obejrzenia projektu: Zobacz.

Dlaczego warto skorzystać z reklamy na naszej stronie?

Odpowiedź na to pytanie dają statystyki, nasz serwis w roku 2014 odwiedziło ponad 25 000 unikalnych użytkowników w całym roku 2015 to już ponad 40 000 unikalnych użytkowników i ponad 90 000 odsłon. Poniżej publikujemy screeny z google analitycs za rok 2014 i 2015.

Dane z Google analitycs za 2014 rok (od 1 stycznia do 31 grudnia 2015).


Wykres za rok 2015

Dane z Google analitycs za 2014 rok (od 1 stycznia do 31 grudnia 2014).


Wykres za rok 2014

Wzrastające zainteresowanie serwisem to dowód na to, że informacje zawarte na stronie są przydatne i służą pogłębianiu wiedzy na temat przydomowych oczyszczalni ścieków. Korzystając z reklamy w serwisie oczyszczalnie.e26.eu docierają Państwo ze swoją ofertą bezpośrednio do grupy docelowej czyli osób zainteresowanych budową i eksploatacją przydomowych oczyszczalni ścieków.

Oferta reklamowa w serwisie

W ramach reklamy oferujemy publikacje oferty w dwóch miejscach reklamowych oznaczonych na grafice.
1. Baner graficzny - przekierowujący na stronę. Przy wykupie reklamy na cały rok reklame może przygotować nasze studio graficzne.
2. Baner tekstowy z linkiem pozycjonującym.

Warto odnotować, że przy pozyskaniu 1-2 klientów na przydomową oczyszczalnie ścieków zwracają się koszty reklamy w serwisie.


Strona oczyszczalni


Cennik

Czas publikacji reklamy: Cena:
1 miesiąc 300 zł netto (faktura vat)
1 rok 2000 zł netto (faktura vat)

Zamów reklamę kontaktując się z nami mailowo: kontakt@marketingad.pl


Logo oczyszczalni

Dodatkowe działania marketingowe

Jeżeli szukają Państwo firmy reklamowej, chcielibyśmy zaoferować Państwu działania marketingowe, które zwiększą sprzedaż i pozwolą budować rozpoznawalność marki i produktów. Nasze działania pozwolą na budowanie stałej przewagi nad konkurencją.

Ikony
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu: kontakt@marketingad.pl lub za pośrednictwem naszej strony Marketingad.pl
Czy wiesz, że: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków jest droższa niż budowa szamba, ale ze względu na róznice w kosztach eksploatacji, inwestycja zwraca się przeciętnie po pótora roku.

Planowanie przydomowej oczyszczalni ścieków w czterech krokach:1. Podstawowe informację - o przydomowych oczyszczalniach ścieków.

W pierwszej częci serwisu znajdziemy zbiór podstawowych informacji dotyczących przydomowej oczyszczalni ścieków. Przyblizyć Państwu zasadę działania i rodzaję przydomowych oczyszczalni ścieków.

2. Przepisy budowlane - dotyczące budowy przydomowej oczyszczalni ścieków.

W tej częci serwisu zapoznamy się z podstawową wiedzą o przepisach budowlanych dotyczących budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Normy prawa budowlanego wyznaczają między innymi warunki, które musi spełnić działka aby możliwa była na niej budowa domowej oczyszczalni ścieków.

3. Finansowanie oczyszczalni ścieków.

Finansowanie a w zasadzie dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków to temat, który cieszy sie ogromnym zainteresowaniem. W tym dziale dowiedzą się Państwo jak ubiegac sie o srodki unijna na budowę oczyszczalni oraz jakie instytucje udzielaja preferencyjnych kredytów na budowę przydomowych oczyszczalni scieków.

4. Wybór przydomowej oczyszczalni ścieków.

Wybór oczyszczalni - w tym miejscu znajdą państwo listę firm, które produkują lub dystrybułują przydomowe oczyszczalnie ścieków. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą i wyboru optymalnej oczyszczalni dla potrzeb swojego domu.

Oczyszczalnie.e26 to serwis edukacyjny dla osób zainteresowanych budową przydomowej oczyszczalni ścieków. Polityka korzystania z plików cookies