Widzisz ten komunikat ponieważ twoja przeglądarka nie obsługuję znacznika embed. Dlatego nie możesz w pełni korzystać ze strony internetowej. W tym miejscu powinien wyswietlić się element flash na temat przydomowej oczyszczalni ścieków.

firmy produkujące oczyszczalnie ścieków
Reklama w internecie
Jesteś zainteresowany reklamą w internecie lub pozycjonowaniem, skontaktuj się z MarketingAD, jedną z wiodących firm w obszarze marketingu internetowego w trójmieśie - agencja reklamowa Gdańsk, która działa na obszarze całej Polski.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Ciekawe artykuły

Bakterie
Bakterie i aktywatory
Dowiedz się jak zadbać o przydomową oczyszczalnie ścieków i szambo. Dlaczego warto stosować aktywatory i ekologiczne środki czystości. Przeczytaj kiedy stosować biopreparaty.

Dezynfekcja
Zapraszamy do sklepu ze środkami czystości do dezynfekcji. Dowiedz się czym jest dezynfekcja i jaką chemię stosować by była skuteczna.

Polecamy
Polecamy serwis agd w Gdańsku.

Pompa wody
Niezawodne urządzenie do pompowania wody. Dowiedz się jak działa Taran wodny.

Dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków.

Aby sfinansować budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, po za środkami własnymi możemy skorzystać z dwóch źródeł finansowania:


1. Dotacje na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków uzyskane z gminy lub funduszy Unii Europejskiej.
2. Preferencyjne kredyty i pożyczki na oczyszczalnie ścieków uzyskane z banków, instytucji rzadowych lub pozarządowych.

2. Preferencyjne kredyty i pożyczki na oczyszczalnie ścieków.


Kredyty i pożyczki są o wiele mniej atrakcyjnym źródłem dofinansowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Jednak jeżeli nie mamy możliwości sfinansowania tej inwestycji poprzez dotację, warto dokładnie przyjrzeć się możliwości jakie dają kredyty preferencyjne. Ponieważ pożyczki tego rodzaju są korzystniejsze od kredytów oferowanych przez banki komercyjne.

Nie będziemy przyglądać się dokładnie ofertom kredytowym ponieważ ich zasady ulegają zmianom i najświeższe informację znajdą Państwo bezpośrednio na stronach instytucji, które ich udzielają:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udziela pomocy finansowej w formie pożyczek, dotacji, dopłaty do oprocentowania kredytów i pożyczek zaciąganych w bankach komercyjnych.
przejdź do strony WFOŚiGW

Bank Ochrony Środowiska (BOŚ Bank ) wypełniając swoje cele statutowe, udziela preferencyjnych kredytów na przydomowe oczyszczalnie ścieków. Boś bank podpisuje tez umowy dwustronne z producentami oczyszczalni na mocy, których mają one możliwość pośrednictwa w udzielaniu niskooprocentowanych kredytów na zakup ich produktów.
przejdź do strony BOŚ BankuDzięki współpracy z producentami oczyszczalni ścieków uzyskaliśmy dla Państwa Kod Rabatowy, który pozwoli na zakup oczyszczalni, szamba czy separatora po cenach niższych niż na stronach producenta.

Sprawdź

Wśród instytucji, które przyjdą nam z pomocą są również:

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, który oferuję mikrokredyty i kredyty na przedsięwzięcia inwestycyjne na terenach wiejskich w zakresie agroturystyki.
przejdź do strony EFRWP

Fundusz Mikro, który oferuje kilka instrumentów wsparcia, w tym: Biznes Pożyczka i Biznes Pożyczka bez poręczyciela, Biznes Pożyczka Wiarygodny Partner.
przejdź do strony Funduszu Mikro

Fundacja Wspomagania Wsi, która realizuje program "Mikro pożyczki"
przejdź do strony Fundacji Wspomagania WsiCzy wiesz, że: czas działania dobrze zaprojektowanej i wykonanej przydomowej oczyszczalni ścieków(z drenażem rozsączającym lub filtrem gruntowym) może wynieść kilkadziesiąt lat.

Planowanie przydomowej oczyszczalni ścieków w czterech krokach:1. Podstawowe informację - o przydomowych oczyszczalniach ścieków.

W pierwszej częci serwisu znajdziemy zbiór podstawowych informacji dotyczących przydomowej oczyszczalni ścieków. Przyblizyć Państwu zasadę działania i rodzaję przydomowych oczyszczalni ścieków.

2. Przepisy budowlane - dotyczące budowy przydomowej oczyszczalni ścieków.

W tej częci serwisu zapoznamy się z podstawową wiedzą o przepisach budowlanych dotyczących budowy przydomowej oczyszczalni ścieków. Normy prawa budowlanego wyznaczają między innymi warunki, które musi spełnić działka aby możliwa była na niej budowa domowej oczyszczalni ścieków.

3. Finansowanie oczyszczalni ścieków.

Finansowanie a w zasadzie dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków to temat, który cieszy sie ogromnym zainteresowaniem. W tym dziale dowiedzą się Państwo jak ubiegac sie o srodki unijna na budowę oczyszczalni oraz jakie instytucje udzielaja preferencyjnych kredytów na budowę przydomowych oczyszczalni scieków.

4. Wybór przydomowej oczyszczalni ścieków.

Wybór oczyszczalni - w tym miejscu znajdą państwo listę firm, które produkują lub dystrybułują przydomowe oczyszczalnie ścieków. Zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą i wyboru optymalnej oczyszczalni dla potrzeb swojego domu.

Oczyszczalnie.e26 to serwis edukacyjny dla osób zainteresowanych budową przydomowej oczyszczalni ścieków. Polityka korzystania z plików cookies